مامان‌بزرگم داشت نماز می‌خوند گفت: خدایا گفتم: بلی؟ یه دیقه مکث کرد گفت: آدم انقد بی‌شعور؟!

گفتند عینک سیاهت را بردار،دنیا پر از زیباییست... عینک را برداشتم، وحشت کردم از هیاهوی رنگها.. عینکم را بدهید، می خواهم به دنیای یک رنگ خودم پناه ببرم...!!!

سالها بعد از گران شدن نان … مادر به دخترش موقع خواستگاری : مادر لگد به بختت نزن ، پسره نون خشکیه هاااا

پرداخت قبض همراه اول

چرا زن و شوهر در هنگام عقد دست یکدیگر رو می گیرن؟ این فقط یک رسمه. مثل دوتا بوکسور که قبل از مسابقه با هم دست میدن! طریقه و نحوه پرداخت قبض همراه اول مادر: احمد! اگر من به تو ۱۰ تا بادام بدهم که آنها را به طور مساوی با جواد تقسیم کنی، چند تا به او می دهی؟ احمد: سه تا! مادر: ببینم! مگر تو حساب کردن بلد نیستی؟ احمد: چرا مامان من بلدم، ولی جواد که بلد نیست!

پرداخت آسان قبض همراه اول با سایت etore.ir

کوچه ها را بلد شدم...مغازه ها را...رنگ های چراغ قرمزرا...حتى جدول ضرب را...ودیگر در راه هیچ مدرسه
ای گم نمیشوم...اما گاهى میان آدم
ها گم میشوم...آدم ها را بلدنیستم! پرداخت قبض همراه اول به صورت آنلاین واقعیت است جاذبه تو از بس جذابی می خواهم تو را به نیوتن ثابت کنم . . . !

پرداخت اینترنتی قبض همراه اول

به اندازه چای داغ شب های امتحان دوست دارم اما ..... اضطراب نمی گذارد نه گرمایت را حس کنم نه آرامشت را سرویس پرداخت قبض همراه اول سایت ایتور استقلال قهرمان می شه / خدا می دونه که حقشه اگر که جدول برعکس بشه / استقلال قهرمان می شه استقلال قهرمان می شه!

روش آسان پرداخت قبض همراه اول

ای پسرانی که شلوارهای صورتی و سرخابیو سبز فسفری و بنفش از کتان و غیره بر تن مینمائید و از خود عکس میگیرید... آیا به راستی با خود می اندیشید , فردا روز که فرزندانتان این عکسها را میبینند , از شما دو زار حساب نمیبرند؟؟؟ بابای ما سیبیل داشت، خط اتوی شلوار پارچه ایه دمپاگشادش هندونه قاچ میکرد ، عاقبتمون این شد ... !!!!! پرداخت قبض همراه اول عشق چشمی است که گاه خود را به کوری می زند تا از خیابان عبورش دهی بی آن که بدانی عبورت داد

کاش میشد هر شب از خودمون 1 سی سی خون بگیریم بریزیم تو یه نعلبکی بذاریم کنار تخت! که این پشه ها بشینن عین بچه آدم بخورن دست از سر ما بردارن

با مداد کودکیم می نویسم دلتنگتم چون هیچگاه کودکی دروغ نمی گوید

پسره فامیلمون رفته خارج 2 هفته با فیلتر شکن میرفته تو فیسبوک بعد از 2 هفته فهمیده نیازی به فیلتر شکن نیست فک و فامیله داریم!!!؟؟؟؟