جملات رایتلی

آرامش در زندگی بهترین چیزه پس بیا به آرامش فکر کنیم به عشق به زندگی به بهشت به زیبایی به جهنم به درک به تو چه به من چه برو اعصاب ندارم خدا زن را نمک زندگى آفرید تا از گندیدن مردها جلوگیری شود. داش سام و علیکم با اجازت روغن ماشینتو خالی کردم به جاش خون جیگرمو ریختم تا هر وقت استارت زدی به عشقت بسوزم ذت زیاد...

سری جدید متن شارژ رایتل

حیف نون برای خودکشی کردن طناب به کمرش میبنده میگن چرابه کمرت بستی میگه آخه اول انداختم گردنم داشتم خفه میشدم خرید شارژ رایتل مردی با افتخار گفت: زن من یک فرشته است مرد دیگری جواب داد: خوش به حالت، زن من هنوز زنده است.

اس ام اس خنده دار رایتل

یک زن خوب زمانی که اشتباه می کند، همسر خود را می بخشد. کارت شارژ رایتل چون دو سال است ازدواج کردم، دیگر از تروریست ها وحشتی ندارم.

خرید کارت شارژ رایتل

من در ازدواج شانسی نداشته ام، اولی مرا ول کرد و رفت، و دومی این کار را نکرد. خرید کارت شارژ رایتل مردی برای یافتن همسر در روزنامه آگهی داد، فردای آن روز صدها نامه برای او آمد که نوشته شده بود: می توانید همسر مرا بگیرید.

متن جدید درباره کارت شارژ

برای اینکه با یک مرد شاد باشید باید او را کاملا درک کنید و کمی دوست داشته باشید برای اینکه با یک زن شاد باشید باید او را کاملا دوست داشته باشید و اصلا سعی نکنید که او را درک کنید اِگه گنجیش پِریدن یادش بِرد. اِگه شیرین، فرهاد یادِش برد .اِگه ماهی، دریا یادش برد . من پولی این اس ام اسا که بی شما دادم یادم نمیرد! به خدا حیفه تو این مملکت بمونی . کسی قدر تو رو نمیدونه اگه بری هند اونجا همه تو رو می پرستن

/ 0 نظر / 67 بازدید